Текущее время: 28 мар 2024, 12:01


Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Остання ягыдка
СообщениеДобавлено: 28 мар 2019, 01:19 
Практик
Практик
 
Аватара пользователя


Зарегистрирован: 27 мар 2013, 00:20
Сообщений: 2782
Откуда: . Луганск
Медали: 10
Cпасибо сказано: 1647
Спасибо получено:
4540 раз в 1962 сообщениях
Магическое направление:: Руны. Астрология. Нумерология.Лингвоматематика.
Очков репутации: 6029

Добавить
ОСТАННЯ ВИШЕНЬКА

Літо закінчувалось, і у нашому садку листя трохи рудіти починало. Може то від серпневих дощів, а скоріше йому вже час було рудіти. Мені так не хогілося, щоб літо не відходило, і я згадую, як вишні весною розквітають. А потім маленькі смарагдові ягідки все більшають, наливаються соком, червоніють. І ось уже, згинаючи до землі віття, рясно вкривають його великими, блискучими, аж чорними ягідками. Так рясно, що листю нікуди діватись…

Але вишні вже давно зібрано. Скоро листя буде опадати. Та, раптом, я помічаю одну - єдину ягідку. Вона висить високо, а я маленька, і її годі дістати. А вона червоніє на весь садок. І я не в змозі відвести від неї свій погляд.
Може то літо заплуталось поміж вишневого листя, та й забарилось на хвилинку? Мені дуже хочеться дістати ягідку. І я, намагаюсь потрусити гілку, щоб ягідка впала. Із того нічого не виходить. Бо гілка товста, а до тонших мені не дістати.
Я беру палицю, і довгенько пострибавши навколо вишні, все ж таки збиваю ягідку. Вона падає на землю і я щаслива біжу до неї. Та, раптом, мені навперейми, з-під куща смородини вибігає курка і... хапає мою ягідку! Я намагаюсь її наздогнати. Я гірко плачу - вона вкрала мою ягідку!! І тоді я, сердито, у відчаї кричу на неї
- Щоб тебе бабуся на юшку зарізали! -
А надвечір приходять з левади дідусь і розказують бабусі, що вони зустріли її сестру, а та переказувала, що прийде завтра, посидіти, та родичів пом’янути. - То ж треба курку зарізати, та ще в крамницю збігати - кажуть дідусь.

Я з жахом дивлюся, як бабуся ідуть у хлів, де вже кури на сідало позбиралися, і закривають за собою двері. Через якийсь час бабуся виносять сполохану курку. Вони міцно держать її за крила. І я бачу, що це та сама курка, що вкрала мою ягідку!
- Ось ! Вона все одно не несеться. І, важкенька, нівроку! - Кажуть задоволено бабуся. Я притьмом кидаюсь до бабусі - Бабусенько, ріднесенька, не треба різати курку! Вона така гарна. І нестися ще, може, буде. Не треба різати курку! -
Я, плачучи, так кричу, неначе мене саму збираються різати. Дідусь здивовано дивляться на мене. Потім, ховаючи посмішку у своїх, вже сивих, вусах, і нічого більше не розпитуючи, обіймають мене.

Я ховаю заплакане личко у них на грудях і прохаю - Скажіть бабусі, хай не ріжуть курку! Скажіть.. - Дідусь звертаються до бабусі - Ти казала, що там, у діжечці, щось ще залишилось... То ж солонинкою і обійдемося. Та ще цибульки зеленої увірвемо… А курка хай бігає.



(авторское)


Cпасибо сказано
Вернуться к началу
 Профиль  
За это сообщение пользователю Синильга "Спасибо" сказали:
Кроличья лапка
 Заголовок сообщения: Re: Остання ягыдка
СообщениеДобавлено: 10 ноя 2020, 16:12 
Администратор
 
Аватара пользователя


Зарегистрирован: 03 май 2017, 17:53
Сообщений: 22049
Медали: 53
Cпасибо сказано: 866
Спасибо получено:
19268 раз в 11997 сообщениях
Магическое направление:: Астрология, Рунология
Очков репутации: 70098

Добавить
З віком у більшості людей душа грубіє і почуття притупляються. І тільки спогади з дитинства часом повертають людині його справжню сутність.


Cпасибо сказано
Вернуться к началу
 Профиль  
За это сообщение пользователю Ragnar Lodbrok "Спасибо" сказали:
Синильга
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 

Часовой пояс: UTC + 3 часа [ Летнее время ]



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  



Последние темы





Официальные каналы форума:

Наша страница в Vk

Наш канал Яндекс Дзен

Наш телеграм


Банеры

Яндекс.Метрика
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
GuildWarsAlliance Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Guild Wars™ is a trademark of NCsoft Corporation. All rights reserved.Весь материал защищен авторским правом.© Карма не дремлет.
Вы можете создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.Ru, Также возможно сделать готовый форум PHPBB2 на Mybb2.ru
Русская поддержка phpBB